Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Świdnica

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Świdnicy, która buduje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to świetny sposób na zaistnienie w przestrzeni wirtualnej, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Świdnica

Strony internetowe
Świdnica

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Świdnicy i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Świdnicy

Tworzenie stron www Świdnica to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają niezliczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować innowacyjną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Świdnica

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu stron www będzie korzystał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona www (czy też sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy www to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy skuteczne strony internetowe Świdnica, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Świdnica

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Świdnica tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Świdnica dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Świdnica

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny oraz utrzymanie strony na serwerze też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co później ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypromowanie strony www jest sporo, stąd już na etapie projektowania strony internetowej bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja reklamowa tworzymy witryny, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami