Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Gostyń

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Gostynia, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo masz nas! Responsywna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Gostyń

Strony internetowe
Gostyń

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Gostynia i okolic. Zapraszamy do współpracy — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Gostynia

Tworzenie stron internetowych Gostyń to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Schematy mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy stworzyć innowacyjną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Gostyń

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (lub sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt wykonania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Strony internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Gostyń, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Gostyń

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Gostyń tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Gostyń dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Gostyń

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny internetowej oraz utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypromowanie strony www jest sporo, więc już na etapie projektowania strony internetowej bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja SEO/SEM tworzymy strony, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami