Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Przemyśl

Oferujemy działania SEO. Możemy wykonać zarówno prace związane z kodowaniem, pozycjonowanie sklepów online, prowadzenie reklam Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod pozycjonowanie, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, druk i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Przemyśla najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, szybki kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Przemyśl

Agencja interaktywna
Przemyśl

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Warto wiedzieć, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć zaraz po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Przemyśl to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Przemyślu – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja kreatywna do zadań specjalnych

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika etatowego? To całkiem możliwe! Możemy obiecać indywidualne podejście do każdego projektu, bo wiemy, jak istotne jest dostosowanie działań SEO/SEM pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci błyskawiczne dotarcie do potencjalnych Klientów z Przemyśla poprzez odpowiednie przedstawienie Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Przemyśl

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Przemyśla

Doradztwo specjalistów

interaktywna agencja Przemyśl

indywidualnA ofertA

Skuteczne działania w naszej agencji kreatywnej

agencja Przemyśl

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Wprowadzimy niezbędne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie.

agencja interaktywna Przemyśl

Intuicyjna strona www i sklep internetowy

Wykonamy dla Ciebie oryginalny, przyciągający uwagę motyw, który wyróżni Twoją firmę i przyciągnie Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając świetne wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Przemyśl

Kampania Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom zwiększysz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz sprzedaż. Zajmiemy się wszystkim – od analizy i strategii, przez odpowiednie ustawienie reklam, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Przemyśl

Materiały reklamowe

Spójny wizerunek firmy to klucz do sukcesu. Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Cię spośród konkurencji i przyciągną uwagę Klientów.

agencja Przemyśl

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i przekonaj się, jak Twoja firma rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Przemyśl

M16 — zespół gwarantujący sukces

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy chłoną wszystkie nowinki i rozwiązania marketingowe zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w social mediach czy promocji wizualnej.

Prowadzimy kompleksowe usługi, stąd możemy przejąć cały nadzór nad Twoją platformą www, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zaplanować reklamy w Przemyślu.

Nasza agencja interaktywna jest na Śląsku, ale od wielu lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Przemyślu? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy ustalić przez wiadomości mailowe bądź telefonicznie. Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Profesjonalne doradztwo marketingowe

Jesteśmy skuteczną agencją reklamową, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Zaplanujemy kampanie SEM dopasowane do rynku i wymagań Klienta. Rozpoczniemy od sprawdzenia wykonywanych działań firmy konkurencyjnej, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zaplanować przewidywany budżet na działania wizerunkowe i SEO Twojego przedsiębiorstwa. Po podpisaniu umowy co miesiąc tworzymy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi w naszej agencji. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się projektowaniem stron www – zaprojektujemy spójną wizualnie {domenę}, która przyciągnie wzrok użytkowników. Możemy zaproponować Ci też prowadzenie stron firmowych w mediach społecznościowych, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od wizytówek po broszury, plakaty oraz druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Responsywne strony internetowe

Profesjonalnie stworzona strona internetowa to wizytówka każdej firmy, więc wykonanie stron www warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną wizualnie platformę, a na dodatek funkcjonalną i intuicyjną dla Klientów. Przedstawimy Ci najlepsze techniki, które pokochają Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na zwrócenie uwagi potencjalnego Klienta. Warto więc skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o odpowiednią treść na stronie (SEO copywriting).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja interaktywna ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie zdobytego doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa Przemyśl

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Oczywiście, że tak! Jako agencja interaktywna świadczymy usługi tworzenia nowoczesnych sklepów internetowych dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Nowoczesne portale www oraz sklepy online muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, stąd też nasza agencja interaktywna Przemyśl dba o każdy detal przy działaniach z naszymi Klientami.
Projektowanie stron internetowych to tylko część tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy agencją interaktywną, która świadczy kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany zespół, który będzie czuwał nad realizacją celów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoja marka musi się wyróżniać, dlatego spójna strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci pokazać się szerszej grupie odbiorców. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy doradztwem i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — wystarczy zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który codziennie ma ze sobą kontakt. Jeżeli zależy Ci na stałym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami