Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Imielin

Szukasz firmy z Imielina, która zajmuje się projektowaniem stron www? Już nie musisz, bo masz nas! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Imielin

Strony internetowe
Imielin

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na zwiększenie przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Imielina i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasno określone warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Imielina

Tworzenie stron www Imielin to kreatywna praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy wykonać responsywną stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także napisania contentu.

Projektowanie stron Imielin

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu serwisów www będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Strony internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że tworzymy skuteczne strony internetowe Imielin, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Imielin

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć innowacyjną stronę internetową? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Imielin tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Imielin dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Imielin

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny oraz utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM projektujemy strony, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami