⇒ Reklama Imielin ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Imielinie i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na reklamie znamy się jak mało kto.

 

W ofercie posiadamy ogromnie szeroki wachlarz działań reklamowych.
Aby dobrać najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już w głowie wszystko co chcesz zrobić, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Wszystko to robimy, by podany budżet był maksymalnie dobrze zagospodarowany.

W Imielinie, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć wcześniej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na myśl, by rozpocząć działania promocyjne. ;)

reklama Imielin

Klienci, wybierając reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Imielinie

(cennik reklamy Imielin)

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje odkurzacz?", na które nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Imielinie, który działa lokalnie ,a obszar działania to tylko Imielin oraz okolice - koszt reklamy zacznie się od 4570 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Imielina, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Imielin i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży produkcyjnego, którego firma mieści się w Imielinie ma już zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę zasięgu będzie o wiele wyższy - promocja globalna to minimalny 3 9450 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pomóczobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Imielina.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Imielina, ale w dzisiejszych czasach to nie jest utrudnienie, wręcz odwrotnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy marketingiem zajmowały się agencje marketingowe jedynie w najbliższej okolicy, a głównym źródłem zdobycia klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Teraz każdy ma telefon komórkowy, pocztę e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście żaden problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci doceniają to podejście, gdyż zawsze w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03