⇒ Reklama Pszów ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Pszowie i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową - na samej kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W ofercie mamy bardzo szeroki wachlarz działań marketingowych.
Aby dobrać dla Ciebie skuteczne działania reklamowe musimy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już w głowie praktycznie wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Robimy to wszystko, by założony budżet został maksymalnie dobrze zagospodarowany.

W Pszowie, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć szybciej i realizować pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, aby zainwestować w promocję. ;)

reklama Pszów

Klienci, zlecając nam reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania strony ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Pszowie

(cennik reklamy Pszów)

Na pytanie bardzo trudno udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje fotel?", na które nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie planujemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Pszowie, który działa lokalnie ,a jego zasięg to jedynie Pszów oraz okolice - cena reklamy wyniesie od 890 zł / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Pszowa, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Pszów i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży motoryzacyjnej, którego biuro znajduje się w Pszowie ma już zupełnie odmienną grupę docelową (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym kwota na ogólnopolską poprawę widoczności będzie o wiele większy - reklama globalna zaczyna się koszt minimalny 3 930 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który powinien pomóczobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Pszowa.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Pszowa, ale obecnie to nie jest utrudnienie, nawet przeciwnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się firmy jedynie w okolicy, a głównym źródłem zdobycia kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Teraz każdy ma telefon komórkowy, pocztę e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to żaden problem.

Szybki kontakt

Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak się da odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi klienci cenią sobie to podejście, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03