⇒ Reklama Pszów ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Pszowie i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową i na kampaniach reklamowych znamy się świetnie.

 

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz działań marketingowych.
Żeby wybrać skuteczne działania reklamowe potrzebujemy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już w głowie wszystko co chcesz zrobić, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Zrobimy to wszystko, by określony budżet został idealnie zaplanowany.

W Pszowie, tak jak w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurencja, dlatego musisz myśleć dużo szybciej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurenci wpadną na myśl, aby zacząć zainwestować w marketing. ;)

reklama Pszów

Klienci, decydując się na reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Pszowie

(cennik reklamy Pszów)

Na pytanie ogromnie trudno udzielić odpowiedzi, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Pszowie, który działa tylko w okolicy Pszowa ,a zasięg to tylko Pszów i okolice - koszt marketingu rozpocznie się od 890 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Pszowa, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Pszów i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duża firma np. z branży medycznej, którego siedziba znajduje się w Pszowie ma już zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego budżet na globalną poprawę sprzedaży będzie o wiele większy - reklama globalna to koszt minimum 6 680 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to jedynie przykład, który powinien pomócpokazać jaka jest różnica w kwotach i zakresach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Pszowa.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Pszowa, ale obecnie to nie jest utrudnienie, nawet odwrotnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się agencje marketingowe tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem zdobycia nowych kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Obecnie każdy ma telefon, e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak się da odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci doceniają te podejście, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03