⇒ Reklama Wodzisław Śląski ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Wodzisławiu Śląskim i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową i na kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie posiadamy ogromnie szeroki wachlarz działań reklamowych.
Żeby dobrać dla Ciebie skuteczne działania reklamowe musimy poznać Twoją firmę i konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas potrzebujesz, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Zrobimy to wszystko, by określony budżet został idealnie zagospodarowany. Kompleksowa obsługa firm to nasza specjalność. Jako agencja reklamowa wykonujemy strony internetowe, materiały reklamowe oraz banery( w tym druk wielkoformatowy, litery przestrzenne).

W Wodzisławiu Śląskim, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurencja, w związku z tym musisz myśleć wcześniej i realizować nowe pomysły zanim konkurenci wpadną na myśl, żeby rozpocząć działania reklamowe. Dobrze wykonana strona internetowa (zwłaszcza strona główna) to podstawa do reklamy firmy w Internecie. Przykładowe realizacje Twojej usługi zbudują zaufanie potencjalnego klienta, a Ty możesz pokazać się z najlepszej strony. Wodzisław Śląski to świetne miejsce do reklamy swoich usług lub produktów. Jedno jest pewne- reklama zewnętrzna (dodatkowo: wizytówki, ulotki, świecące litery 3d) oraz szybki kontakt przyciągnie klientów jak magnes! ;)

reklama Wodzisław Śląski

Klienci, zlecając nam reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania strony ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Wodzisławiu Śląskim

(cennik reklamy Wodzisław Śląski)

Na to pytanie ciężko udzielić odpowiedzi, ponieważ te pytanie z serii "ile kosztuje odkurzacz?", na które nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie chcemy się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Wodzisławiu Śląskim, który działa tylko w okolicy Wodzisławia Śląskiego ,a obszar działania to jedynie Wodzisław Śląski oraz najbliższe okolice - cena reklamy zacznie się od 370 zł / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Wodzisławia Śląskiego, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Wodzisław Śląski i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży produkcyjnego, którego firma jest w Wodzisławiu Śląskim ma już zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym kwota na ogólnopolską poprawę zasięgu będzie dużo większy - reklama globalna zaczyna się koszt minimum 5 730 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pokazać jaka jest różnica w kwotach i obszarach działań reklamowych. Często wpisujemy w wyszukiwarce agencje reklamowe Wodzisław Śląski, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.

Jako agencja reklamy wykonujemy wszystko w zakresie realizacji działań reklamowych.
Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Wodzisławia Śląskiego.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Wodzisławia Śląskiego, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne utrudnienie, wręcz odwrotnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy reklamą zajmowały się firmy marketingowe tylko z sąsiedztwa, a źródłem klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Obecnie każdy ma telefon komórkowy, pocztę e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to nie problem.

Szybki kontakt

Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi klienci doceniają to podejście, gdyż w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03