⇒ Reklama Wodzisław Śląski ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Wodzisławiu Śląskim i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową i na samej reklamie znamy się doskonale.

 

W ofercie mamy ogromnie szeroki wachlarz usług marketingowych.
Żeby wybrać najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twój biznes i jego konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas potrzebujesz, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Zrobimy to wszystko, by założony budżet został maksymalnie dobrze zagospodarowany.

W Wodzisławiu Śląskim, tak jak w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć wcześniej i realizować nowe pomysły zanim konkurencja wpadnie w ogólne na myśl, aby zainwestować w reklamę. ;)

reklama Wodzisław Śląski

Klienci, zlecając nam reklamę, najczęściej wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Wodzisławiu Śląskim

(cennik reklamy Wodzisław Śląski)

Na te pytanie bardzo trudno udzielić odpowiedzi, bo te pytanie z serii "ile kosztuje odkurzacz?", gdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie planujemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Wodzisławiu Śląskim, który działa lokalnie ,a jego obszar działania to tylko Wodzisław Śląski i okolice - koszt reklamy zacznie się od 930 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Wodzisławia Śląskiego, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Wodzisław Śląski i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży budowlanej, którego siedziba mieści się w Wodzisławiu Śląskim ma już zupełnie inną grupę odbiorców (działa globalnie, więc jego grupa docelowa to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym kwota na ogólnopolską poprawę ruchu w serwisie będzie o wiele większy - promocja globalna zaczyna się koszt minimum 6 690 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pomóczobrazować jaka jest różnica w kwotach i obszarach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Wodzisławia Śląskiego.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Wodzisławia Śląskiego, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne ograniczenie, nawet odwrotnie! Biuro mamy w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się agencje tylko w okolicy, a źródłem nowych kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Obecnie każdy ma telefon, e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy, aby najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają to podejście, gdyż zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03