⇒ Reklama Wodzisław Śląski ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Wodzisławiu Śląskim i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową - na kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie posiadamy ogromnie szeroki wachlarz usług reklamowych.
Aby dobrać najlepsze działania reklamowe potrzebujemy poznać Twój biznes i konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co od nas potrzebujesz, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Robimy to wszystko, by założony budżet był idealnie zaplanowany.

W Wodzisławiu Śląskim, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć szybciej i realizować pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, aby rozpocząć działania reklamowe. ;)

reklama Wodzisław Śląski

Nasi klienci, wybierając reklamę, zwykle korzystają z:

  • Pozycjonowania strony ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Wodzisławiu Śląskim

(cennik reklamy Wodzisław Śląski)

Na pytanie ciężko odpowiedzieć, przede wszystkim dlatego, że te pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i gdzie planujemy się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Wodzisławiu Śląskim, który działa tylko w okolicy Wodzisławia Śląskiego i jego obszar działania to tylko Wodzisław Śląski oraz okolice - koszt promocji zacznie się od 760 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego dentysty z Wodzisławia Śląskiego, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Wodzisław Śląski i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży motoryzacyjnej, którego siedziba mieści się w Wodzisławiu Śląskim ma odmienną odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa klientów to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym budżet na globalną poprawę sprzedaży będzie dużo wyższy - reklama globalna zaczyna się koszt minimum 6 930 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który ma zobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach działań reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Wodzisławia Śląskiego.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Wodzisławia Śląskiego, ale obecnie to nie jest utrudnienie, wręcz odwrotnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy marketingiem zajmowały się agencje marketingowe tylko w okolicy, a głównym źródłem pozyskania klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Obecnie każdy ma telefon, pocztę e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak się da odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają to rozwiązanie, gdyż zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03