Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Wodzisław Śląski

Szukasz firmy z Wodzisławia Śląskiego, która zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Profesjonalna strona internetowa to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Wodzisław Śląski

Strony internetowe
Wodzisław Śląski

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Wodzisławia Śląskiego i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Wodzisławia Śląskiego

Tworzenie stron internetowych Wodzisław Śląski to twórcza praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieskończoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy wykonać przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Wodzisław Śląski

Nowoczesna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu stron internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (albo sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Strony internetowe to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Wodzisław Śląski, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Wodzisław Śląski

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć responsywną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Wodzisław Śląski tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Wodzisław Śląski dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Wodzisław Śląski

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest sporo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja SEO/SEM projektujemy witryny, które są proste w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i intuicyjna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną świetnie dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami