Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Sulechów

Szukasz agencji z Sulechowa, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo masz nas! Responsywna strona internetowa to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Sulechów

Strony internetowe
Sulechów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Sulechowa i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Sulechowa

Tworzenie stron internetowych Sulechów to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy zaprojektować intuicyjną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Sulechów

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu serwisów www będzie korzystał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najlepsza strona www (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Strony www to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy strony internetowe Sulechów, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Sulechów

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć responsywną stronę www? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Sulechów tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Sulechów dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Sulechów

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest sporo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa projektujemy witryny, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i intuicyjna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną doskonale dobraną do ich potrzeb — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami