Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Świdnik

Szukasz firmy z Świdnika, która zajmuje się budową stron internetowych? Już nie musisz, bo masz nasz team! Responsywna strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Świdnik

Strony internetowe
Świdnik

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Świdnika i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasne warunki współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Świdnika

Tworzenie stron internetowych Świdnik to kreatywna praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Szablony mają niezliczoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Świdnik

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu stron internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najlepsza strona www (lub sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo projektujemy skuteczne strony internetowe Świdnik, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Świdnik

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Świdnik tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Świdnik dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Świdnik

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny internetowej i utrzymanie strony na serwerze też wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest wiele, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja reklamowa projektujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i intuicyjna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną świetnie dopasowaną do ich oczekiwań — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami