Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Wieluń

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Wielunia, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Innowacyjna strona internetowa to najlepszy sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Wieluń

Strony internetowe
Wieluń

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na zwiększenie przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Wielunia i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Wielunia

Projektowanie stron www Wieluń to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieskończoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Wieluń

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu stron internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (lub sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Strony internetowe to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo projektujemy skuteczne strony internetowe Wieluń, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Wieluń

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Wieluń tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Wieluń dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Wieluń

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny i hosting również wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na wypozycjonowanie strony www jest sporo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja marketingowa tworzymy strony, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną doskonale dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami