Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Legionowo

Chcesz nawiązać współpracę z agencją z Legionowa, która zajmuje się tworzeniem serwisów www? Już nie musisz, bo masz nasz zespół do zadań specjalnych! Innowacyjna strona www to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni wirtualnej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Legionowo

Strony internetowe
Legionowo

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Legionowa i okolic. Zapytaj o wycenę — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Legionowa

Tworzenie stron internetowych Legionowo to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy wykonać przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także stworzenia contentu.

Projektowanie stron Legionowo

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu serwisów internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (czy też sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Strony internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że projektujemy skuteczne strony internetowe Legionowo, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Legionowo

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć innowacyjną stronę www? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Legionowo tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Legionowo dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Legionowo

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe marki w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja reklamowa tworzymy witryny, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich wymagań — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami