Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Legionowo

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie sklepu internetowego zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całego kraju, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Legionowo

Sklepy internetowe
Legionowo

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby artykułów. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Legionowie

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, sposobu płatności lub też form wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na łatwą obsługę nawet w przypadku wielu serii produktowych.

sklepy internetowe Legionowo

Sklep internetowy dopasowany do Twoich wymagań

Tworzenie sklepu online to proces złożony. Oryginalny sklep www wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie projektu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie serwisu sprzedażowej oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy e-commerce pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Legionowo

Sklepy internetowe — ważne informacje

W Legionowie konkurencyjna firma pewnie przeznacza środki na jakość odnowienie albo tworzenie sklepów e-commerce, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy responsywne sklepy www zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wymagań Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to łatwe z responsywnym portalem do sprzedaży!

Tworzenie sklepów online to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz błyskawicznych efektów? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Legionowie

dotarcie do większego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Legionowo

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Legionowo

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Legionowo

wygoda konsumentów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Legionowa i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu online to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Legionowo, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, natomiast dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i sposobu działania konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Legionowo” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać nowych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać content, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Legionowo

Budujemy łatwe w obsłudze sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować też możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami