Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Krzeszowice

Planujesz nawiązać współpracę z firmą z Krzeszowic, która buduje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz team! Profesjonalna strona www to dobry sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Krzeszowice

Strony internetowe
Krzeszowice

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na zwiększenie dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Krzeszowic i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Krzeszowic

Tworzenie stron www Krzeszowice to twórcza praca, a my posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy wykonać innowacyjną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Krzeszowice

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą wygląd strony www i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że tworzymy skuteczne strony internetowe Krzeszowice, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Krzeszowice

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć oryginalną stronę www? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Krzeszowice tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Krzeszowice dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Krzeszowice

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny i hosting także wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest wiele, więc już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle istotna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna tworzymy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i intuicyjna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną idealnie dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami