Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Chrzanów

Planujesz nawiązać współpracę z firmą z Chrzanowa, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Innowacyjna strona internetowa to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Chrzanów

Strony internetowe
Chrzanów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Chrzanowa i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Chrzanowa

Projektowanie stron internetowych Chrzanów to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować innowacyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, a także stworzenia contentu.

Projektowanie stron Chrzanów

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony www i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz funkcjonalnej strony www?

Strony www to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy skuteczne strony internetowe Chrzanów, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Chrzanów

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć funkcjonalną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Chrzanów tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Chrzanów dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Chrzanów

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny internetowej i utrzymanie strony na serwerze też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co następnie ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest wiele, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja interaktywna tworzymy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną doskonale dobraną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami