Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Ciechanów

Planujesz rozpocząć współpracę z firmą z Ciechanowa, która zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz nasz team! Innowacyjna strona www to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Ciechanów

Strony internetowe
Ciechanów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Ciechanowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Ciechanowa

Tworzenie serwisów www Ciechanów to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy stworzyć responsywną stronę www zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Ciechanów

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron www będzie korzystał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony www i dopytywać o szczegółowe informacje. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Ciechanów, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Ciechanów

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć responsywną stronę internetową? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Ciechanów tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Ciechanów dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Ciechanów

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny oraz utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe przedsiębiorstwa w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest wiele, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja reklamowa budujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną doskonale dobraną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami