Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Sieradz

Szukasz agencji z Sieradza, która zajmuje się budową stron internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Innowacyjna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w przestrzeni internetowej, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Sieradz

Strony internetowe
Sieradz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Sieradza i okolic. Zapraszamy do kontaktu — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Sieradza

Projektowanie serwisów internetowych Sieradz to kreatywna praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy zaprojektować intuicyjną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Sieradz

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów www będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą wygląd strony www i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (lub sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz responsywnej strony www?

Serwisy www to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że projektujemy skuteczne strony internetowe Sieradz, które znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Sieradz

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Sieradz tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Sieradz dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Sieradz

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe firmy w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest sporo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa projektujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną idealnie dobraną do ich oczekiwań — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami