Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Słubice

Szukasz agencji z Słubic, która buduje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz zespół do zadań specjalnych! Profesjonalna strona internetowa to najlepszy sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Słubice

Strony internetowe
Słubice

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Słubic i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Słubic

Tworzenie serwisów www Słubice to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i nowoczesna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy zaprojektować przyciągającą uwagę stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Słubice

Nowoczesna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą wygląd strony internetowej i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najlepsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz responsywnej strony internetowej?

Strony www to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Słubice, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Słubice

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć nowoczesną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Słubice tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Słubice dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Słubice

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest bardzo dużo, więc już na etapie projektowania strony internetowej bardzo istotna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa budujemy witryny, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną doskonale dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami