Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Świebodzin

Szukasz agencji z Świebodzina, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Innowacyjna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni wirtualnej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Świebodzin

Strony internetowe
Świebodzin

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Świebodzina i okolic. Skontaktuj się z nami — zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone warunki współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Świebodzina

Projektowanie serwisów internetowych Świebodzin to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować innowacyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Świebodzin

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Świebodzin, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Świebodzin

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć oryginalną stronę internetową? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Świebodzin tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Świebodzin dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Świebodzin

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe przedsiębiorstwa w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest wiele, więc już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna budujemy strony, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną idealnie dobraną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami