Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Świebodzin

Poszukujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Świebodzin

Pozycjonowanie
Świebodzin

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jak bardzo jest rozwinięta konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie posiadamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekty?

Jest to uzależnione od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Świebodzinie

Wśród naszych Klientów można znaleźć firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy drogą mailową oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Świebodzin”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Świebodzina, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Świebodzina w kategorii słów kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy Tobie.

W przypadku gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Świebodzin to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Świebodzin
pozycjonowanie stron Świebodzin

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Świebodzin. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Świebodzin
Na co możesz liczyć?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Świebodzinie
Przejrzysta umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Świebodzinie
Uwaga!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Świebodzin
Kogo pozycjonujemy w Świebodzinie?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Świebodzin

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres ceny pozycjonowania wchodzą takie działania jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Świebodzin
Tworzenie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Świebodzinie - postaw na marketing internetowy!

Masz dylemat, czy zdecydować się na promocję swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki odpowiedniemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które pokazują się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Świebodzin, wiąże się z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim należy to robić rozsądnie. Za pomocą wypracowanych w ciągu ostatnich lat standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie polepszyć pozycje naszych Klientów, co powoduje wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Świebodzin najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Świebodzin. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Świebodzinie? Jest to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, strony konkurencyjne oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich contentu. Założymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego będzie płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości dokładnego wyszczególnienia zasięgu wyświetlania stworzonych reklam lokalnie np. wyłącznie Świebodzina i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Świebodzin), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.