Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Szczytno

Chcesz rozpocząć współpracę z agencją z Szczytna, która zajmuje się budową stron internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Responsywna strona www to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Szczytno

Strony internetowe
Szczytno

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na wzrost przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Szczytna i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Szczytna

Tworzenie serwisów www Szczytno to kreatywna praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieskończoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy zaprojektować responsywną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, ale też napisania contentu.

Projektowanie stron Szczytno

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu serwisów internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe informacje. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Szczytno, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Szczytno

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Szczytno tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Szczytno dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Szczytno

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny internetowej i utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest wiele, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja reklamowa projektujemy witryny, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna witryna www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną świetnie dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami