Strony internetowe Kielce ⇒ budowa stron WWW ❤⇐
 

Strony internetowe Kielce


Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?Zacznij współpracować z nami. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już wiele projektów serwisów dla kontrahentów z całej Polski, ale nawet z Europy.
Szukasz agencji z Kielc, która zajme się budową strony internetowej? Już nie musisz, masz nas!
Koszt standardowej strony WWW to 1700 zł netto. Wrażenie na klientach? Bezcenne! :)Najwyższa pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w sieci?


Zacznij współpracować z M16.pl. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już wiele projektów serwisów internetowych dla klientów z całej Polski, a również z Europy.
Szukasz firmy z Kielc, żeby zajęła się budową strony internetowej? Już nie musisz, masz nas! Cena standardowej strony WWW to 1700 zł netto. Wrażenie na klientach? Bezcenne! :)parallax background
 

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dla stron internetowych

Ile kosztuje strona WWW w Kielcach?

Koszt strony WWW zależy od jego rozbudowania i dodatkowych funkcjonalności. Standardowa cena za stronę internetową to koszt 1700 zł netto. Cena zawiera pełnoprawną stronę, responsywną, z panelem zarządzania treścią (CMS) i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> Wycena budowy strony WWW

Kto dodaje podstrony?

Dodanie ustalonej wcześniej ilości podstron zawsze leży po naszej stronie, łącznie z przygotowaniem odpowiednich widoków, żeby wyglądało to ładnie, przejrzyście i czytelnie, w końcu będzie to wizytówka Twojej firmy.. Jeśli pojawią się nowe podstrony jeszcze podczas budowy serwisu lub po jego oddaniu możemy również je dodać (umowa na budowę strony internetowej zawiera do 5 godzin prac dodatkowych), lub możesz zrobić to we własnym zakresie. WordPress jest bardzo intuicyjny, dodanie nowych podstron lub edycja istniejących nie sprawia problemów największemu laikowi, a jeśli jednak jakieś problemy się pojawią, zawsze jesteśmy do dyspozycji.

Kto pomoże mi później ze stroną?

My, bo jesteśmy Agencją Marketingową! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Kielc (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Jakie są coroczne koszty utrzymania strony?

Żeby strona działała poprawnie przez cały rok i generowała sprzedaż, a do tego była użyteczna i stale na topie, zalecane jest skorzystanie z naszej oferty supportu, czyli wsparcia technicznego. W ramach wsparcia technicznego oprócz kilku godzin prac programistycznych tworzymy kopie bezpieczeństwa i aktualizujemy cały silnik strony. Koszt roczny supportu z hostingiem zaczyna się od 297 zł netto. Decydując się na sam hosting, roczna kwota wyniesie 100 zł dla pojemności 2GB, która wystarcza na ulokowanie strony + kilka adresów e-mail bez większych załączników. Domena to druga i ostatnia rzecz, która jest wymagana do poprawnego działania strony. Żeby być jej właścicielem należy corocznie opłacić jej przedłużenie (lub wykupić od razu na kilka lat), koszt przedłużenia domeny na rok to 100 zł netto. W przypadku nawiązania współpracy z nami, my pilnujemy żeby to wszystko było opłacone na czas.


Accounts

Free Trial

Storage

Sub-domains

Sub-domains

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

ILOŚĆ PODSTRON

FORMULARZ KONTAKTOWY

RESPONSYWNOŚĆ

CMS (EDYTOR TREŚCI)

PRZYGOTOWANIE PIERWSZEJ KAMPANII GOOGLE ADS

DOSTOSOWANIE DO RODO

OPTYMALIZACJA DO SEO

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI RATALNEJ

950 zł

NETTO

1 (onepage)

3 miesiące

1700 zł

NETTO

do 8

6 miesięcy

2500 zł

NETTO

do 25

9 miesięcy


950 zł netto
1700 zł netto
2500 zł netto
Ilość podstron
1 (onepage)
do 8
do 25
Formularz kontaktowy
Responsywność
Bezpłatne wsparcie techniczne
3 miesięcy
6 miesięcy
9 miesięcy
CMS
Przygotowanie pierwszej kampanii Google Ads
Dostosowanie do RODO
Optymalizacja do seo
Możliwość płatności ratalnej
 • Dobry i co najważniejsze szybki kontakt telefoniczny jak i mailowy, firma podejmuje się różnych wyzwań nie tylko z zakresu branży internetowej (kubki, plakaty, ulotki, pieczątki itp.). Proponują konkretne rozwiązania oraz sposoby realizacji, dokładność co do najmniejszych szczegółów. Wysoka jakość produktów, godna polecenia cena jak i szybkość realizacji zamówień. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i polecam
  Jakub Pysz
  IF Infernal
 • Polecam w 100%. Agencja wykazała się sporą cierpliwością - testowała różne rozwiązania, podsuwała pomysły i praktycznie zawsze była pod telefonem. Podziękowania należą się zwłaszcza Pani Izie, która znosiła wiele telefonów i maili:)
  Wirginia Drabek-Szuba
  LOXA
 • Mega profesjonalne podejście do klienta, idealne wykonanie strony, firmowego logo,wizytówek, a dzięki możliwości wyboru PAKIETÓW, ogromna oszczędność. Lepiej trafić nie można.
  Łukasz Hampel
  Eu-Dent
 • Nasza strona internetowa powstała w szybkim tempie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Stały kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił na dopracowanie strony od ogólnego zarysu po drobne szczegóły. Pozostałe pytania i kwestie niejasne zostały omówione na prezentacji z prowadzenia witryny. Szczerze polecamy.
  Willa Martini

Strony WWW to nasza specjalność,
sprawdź ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

3(4)3(4)

Kto będzie pracował na Twoją nową stroną internetową


 


Zaufali nam

Masz jeszcze jakieś pytanie?

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Bezpłatna wycena!

Skoro jesteś już w tym miejscu i wiesz że potrzebujesz wsparcia w świecie marketingu internetowego, napisz do nas bezpośrednie zapytanie o wycenę!


2(6)2(6)

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin, ale może się zdarzyć, że będziemy potrzebować dwóch dni roboczych na odpowiedź

Ostatnia aktualizacja