Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Nałęczów

Szukasz agencji z Nałęczowa, która zajmuje się projektowaniem serwisów www? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w Internecie, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Nałęczów

Strony internetowe
Nałęczów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Nałęczowa i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Nałęczowa

Projektowanie serwisów internetowych Nałęczów to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Motywy mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy stworzyć profesjonalną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia contentu.

Projektowanie stron Nałęczów

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (albo sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt zbudowania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz funkcjonalnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Nałęczów, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Nałęczów

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć nowoczesną stronę internetową? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Nałęczów tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Nałęczów dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Nałęczów

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny i hosting także wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co kolejno ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna budujemy serwisy, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami