Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Łańcut

Planujesz nawiązać współpracę z firmą z Łańcuta, która tworzy serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Profesjonalna strona internetowa to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Łańcut

Strony internetowe
Łańcut

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Łańcuta i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Łańcuta

Projektowanie serwisów www Łańcut to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i nowoczesna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Motywy mają niezliczoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Łańcut

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony www i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz funkcjonalnej strony www?

Strony internetowe to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy strony internetowe Łańcut, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Łańcut

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć oryginalną stronę www? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Łańcut tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Łańcut dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Łańcut

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny internetowej oraz utrzymanie strony na serwerze też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe firmy w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa budujemy strony, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną idealnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami