Strony internetowe Białystok ⇒ budowa stron WWW ❤⇐
 

Strony internetowe Białystok


Pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w sieci?Współpracuj z naszym zespołem. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów stron dla klientów z całej Polski, a również z Europy.
Szukasz agencji z Białegostoku, żeby zajęła się projektem strony internetowej? Już nie musisz, masz nas!
Cena standardowej strony WWW to 1700zł netto. Wrażenia klientów? Niezapomniane! :)Najwyższa pora na nową wizytówkę Twojej firmy w Internecie?


Współpracuj z naszym zespołem. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów serwisów dla kontrahentów z całej Polski, ale również z Europy.
Szukasz firmy z Białegostoku, która zajme się projektem strony internetowej? Już nie musisz, masz nas! Cena standardowej strony to 1700 zł netto. Wrażenia klientów? Niezapomniane! :)parallax background
 

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dla stron internetowych

Ile kosztuje strona WWW w Białymstoku?

Cena strony WWW przede wszystkim zależy od skomplikowania struktury i dodatkowych funkcjonalności. Bazowa cena za stronę internetową to koszt 1 700 zł netto. Cena zawiera nowoczesną, responsywną, z panelem zarządzania treścią (CMS) i świetnym wyglądem.
Zapytaj o wycenę -> Wycena budowy strony WWW

Jak długo trwa realizacja?

Czas realizacji uzależniony jest od szybkości kontaktu, jeśli decyzje będą podejmowane sprawnie, to realizacja również pójdzie sprawnie. Zwykle zakładamy 2-3 tygodnie dla serwisów do 20-tu podstron, rekord to 5 dni, a najdłuższa realizacja trwa już 8 miesięcy (klient po prostu odzywa się raz na miesiąc).

Jak zareklamować stronę?

Jeśli już ktoś wydaje pieniądze na stronę internetową, to warto by pokazał ją nowym klientom, inaczej szkoda marnować budżet na jej budowę. Tu najlepiej nadaje się kampania SEM, która obujemy kompleksowe dziania reklamowe. Zachęcamy do zapoznania się z podstroną dotyczącą kampanii SEM.

Czy mogę rozbić płatność na raty?

Płatność za stronę standardowo rozbijamy na dwie raty, przed podjęciem prac i po oddaniu strony (50/50), ale na życzenie możemy rozbić kwotę nawet na 12-cie miesięcy.


Accounts

Free Trial

Storage

Sub-domains

Sub-domains

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

ILOŚĆ PODSTRON

FORMULARZ KONTAKTOWY

RESPONSYWNOŚĆ

CMS (EDYTOR TREŚCI)

PRZYGOTOWANIE PIERWSZEJ KAMPANII GOOGLE ADS

DOSTOSOWANIE DO RODO

OPTYMALIZACJA DO SEO

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI RATALNEJ

950 zł

NETTO

1 (onepage)

3 miesiące

1700 zł

NETTO

do 8

6 miesięcy

2500 zł

NETTO

do 25

9 miesięcy


950 zł netto
1700 zł netto
2500 zł netto
Ilość podstron
1 (onepage)
do 8
do 25
Formularz kontaktowy
Responsywność
Bezpłatne wsparcie techniczne
3 miesięcy
6 miesięcy
9 miesięcy
CMS
Przygotowanie pierwszej kampanii Google Ads
Dostosowanie do RODO
Optymalizacja do seo
Możliwość płatności ratalnej
 • Dobry i co najważniejsze szybki kontakt telefoniczny jak i mailowy, firma podejmuje się różnych wyzwań nie tylko z zakresu branży internetowej (kubki, plakaty, ulotki, pieczątki itp.). Proponują konkretne rozwiązania oraz sposoby realizacji, dokładność co do najmniejszych szczegółów. Wysoka jakość produktów, godna polecenia cena jak i szybkość realizacji zamówień. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i polecam
  Jakub Pysz
  IF Infernal
 • Polecam w 100%. Agencja wykazała się sporą cierpliwością - testowała różne rozwiązania, podsuwała pomysły i praktycznie zawsze była pod telefonem. Podziękowania należą się zwłaszcza Pani Izie, która znosiła wiele telefonów i maili:)
  Wirginia Drabek-Szuba
  LOXA
 • Mega profesjonalne podejście do klienta, idealne wykonanie strony, firmowego logo,wizytówek, a dzięki możliwości wyboru PAKIETÓW, ogromna oszczędność. Lepiej trafić nie można.
  Łukasz Hampel
  Eu-Dent
 • Nasza strona internetowa powstała w szybkim tempie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Stały kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił na dopracowanie strony od ogólnego zarysu po drobne szczegóły. Pozostałe pytania i kwestie niejasne zostały omówione na prezentacji z prowadzenia witryny. Szczerze polecamy.
  Willa Martini

Strony internetowe to nasza specjalność,
zobacz ostatnie realizacje i skontaktuj się prędko!

3(4)3(4)

Kto będzie pracował na Twoją nową stroną internetową


 


Zaufali nam

Masz jeszcze jakieś pytanie?

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Bezpłatna wycena!

Skoro jesteś już w tym miejscu i wiesz że potrzebujesz wsparcia w świecie marketingu internetowego, napisz do nas bezpośrednie zapytanie o wycenę!


2(6)2(6)

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin, ale może się zdarzyć, że będziemy potrzebować dwóch dni roboczych na odpowiedź

Ostatnia aktualizacja