Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Wrocław

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Wrocławia, która zajmuje się budową stron internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Innowacyjna strona www to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Wrocław

Strony internetowe
Wrocław

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na wzrost przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Wrocławia i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie techniczne

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Wrocławia

Projektowanie serwisów internetowych Wrocław to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i nowoczesna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieskończoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy wykonać innowacyjną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Wrocław

Nowoczesna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt wykonania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Strony www to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy skuteczne strony internetowe Wrocław, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Wrocław

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Wrocław tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Wrocław dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Wrocław

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest bardzo dużo, więc już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych błędów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa budujemy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną świetnie dopasowaną do ich wymagań — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami