ᐅ Sklepy internetowe Wrocław ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Wrocław


Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?

Zacznij współpracować z M16.pl. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo sklepów internetowych dla klientów z całej Polski, a również z Europy.
Cena podstawowego sklepu internetowego to 2500zł netto. Podziw klientów? Bezcenne! :)


Odezwij się do nas!

Projektowanie sklepów WWW to nasza specjalność, zobacz ostatnie realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje sklep internetowy w Wrocławiu?
Cena sklepu internetowego jest uzależniony od jego rozbudowania i dodatkowych funkcjonalności. Bazowa kwota za sklep internetowy to cena 2500 zł netto. W tej kwocie otrzymasz wyjątkowy, responsywny, z systemem zarządzania treścią i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep internetowy jest tak ważny?
Aktualnie sklepy WWW to główne miejsce w którym zdobędziesz kontrahentów. W Wrocławiu Twoja konkurencja nie śpi i z pewnością inwestuje już w aktualizację lub projektowanie sklepu, jeśli podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej najwyższa pora ich wyprzedzić. :) Zaprezentuj się z dobrej strony!
3Wrocław jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Hiszpania, a dla klientów z Hiszpanii również robiliśmy strony i sklepy internetowe:) Dzisiaj wystarczy dobry Internet i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Wrocławiu, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja