Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Bydgoszcz

Szukasz firmy z Bydgoszczy, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Profesjonalna strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Bydgoszcz

Strony internetowe
Bydgoszcz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Bydgoszczy i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Bydgoszczy

Tworzenie serwisów internetowych Bydgoszcz to twórcza praca, a my posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy stworzyć przyciągającą uwagę stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia contentu.

Projektowanie stron Bydgoszcz

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegółowe informacje. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (czy też sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt zbudowania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz responsywnej strony www?

Strony internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy strony internetowe Bydgoszcz, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Bydgoszcz

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Bydgoszcz tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Bydgoszcz dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Bydgoszcz

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny i hosting także wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest sporo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM tworzymy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i funkcjonalna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich wymagań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami