Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Bydgoszcz

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy sprzedażowej zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już bardzo dużo projektów sklepów dla firm z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Bydgoszcz

Sklepy internetowe
Bydgoszcz

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Zazwyczaj cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Bydgoszczy

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu prosto można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności lub też opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na prostą obsługę nawet w przypadku wielu serii produktów.

sklepy internetowe Bydgoszcz

Sklep online dopasowany do Twoich oczekiwań

Tworzenie sklepu internetowego to skomplikowany proces. Funkcjonalny sklep internetowy wymaga współpracy naszych specjalistów z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji i wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu internetowego oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez naszą agencję sklepy online pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Bydgoszcz

Sklepy internetowe — najważniejsze informacje

W Bydgoszczy konkurencyjna firma pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wymagań Klienta i potrzeb określonej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to proste z nowoczesnym portalem do sprzedaży!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz ekspresowych efektów? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Bydgoszczy

dotarcie do nowego grona odbiorców

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Bydgoszcz

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Bydgoszcz

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Bydgoszcz

wygoda Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Bydgoszczy i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu internetowego to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Bydgoszcz, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, ale dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i specyfiki konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Bydgoszcz” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Bydgoszcz

Budujemy intuicyjne portale z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy również możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami