Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Inowrocław

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep online umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy sprzedażowej zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów stron dla Przedsiębiorców z całego kraju, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Inowrocław

Sklepy internetowe
Inowrocław

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są również: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby artykułów. Standardowo cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Inowrocławiu

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących do 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Integracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo prosta. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, rodzaju płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia szybką edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktów.

sklepy internetowe Inowrocław

Sklep online dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu www to skomplikowany proces. Oryginalny sklep internetowy wymaga współpracy naszych specjalistów z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz dodaniu produktów czas na testowanie sklepu internetowego oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy www umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Inowrocław

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Inowrocławiu konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość odnowienie albo projektowanie witryn www, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Zobacz, jakie to banalnie proste z funkcjonalnym sklepem online!

Tworzenie sklepów online to nie wszystko

Handel w internecie nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na natychmiastowych efektach? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Inowrocławiu

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Inowrocław

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Inowrocław

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Inowrocław

wygoda Klientów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Inowrocławia i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu online to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Inowrocław, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, ale dokładny budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania oraz specyfiki konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Inowrocław” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Inowrocław

Budujemy proste w edycji portale z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były proste do znalezienia.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, ale oferujemy również możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami