Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Września

Nawet jeśli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko w sieci. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy sprzedażowej zleć doświadczonym osobom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów platform dla Klientów z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Września

Sklepy internetowe
Września

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Zazwyczaj cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Wrześni

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu prosto można dostosować do wybranych funkcji, metod płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na prostą edycję nawet w przypadku wielu serii produktów.

sklepy internetowe Września

Sklep internetowy dopasowany do Twoich oczekiwań

Tworzenie sklepu internetowego to skomplikowany proces. Responsywny sklep www wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie projektu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz dodaniu produktów następuje testowanie sklepu internetowego oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań konsultujemy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy online pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Września

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Wrześni Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość odświeżenie czy też projektowanie serwisów online, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wymagań Klienta i potrzeb określonej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to proste z nowoczesnym sklepem e-commerce!

Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać wytyczne Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na błyskawicznych efektach? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Wrześni

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Września

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Września

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Września

komfort Klientów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Wrześni i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie www, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu internetowego to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Września, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Września” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny internetowej Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Września

Budujemy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie istotne informacje były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować również możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami