Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Września

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Września

Pozycjonowanie
Września

Jaki budżet

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Wrześni

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są przez e-mail, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Września”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Wrześni, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Wrześni w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Tobie.

W przypadku gdy konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Września to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Września
pozycjonowanie stron Września

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Września. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Września
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Wrześni
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, najczęściej zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Wrześni
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Września
Kogo pozycjonujemy w Wrześni?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Września

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Września
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Wrześni - postaw na marketing w sieci!

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki skutecznemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Wrześni i okolic

Przewagą kampanii SEM jest idealne dostosowanie budżetu do aktualnych potrzeb reklamowych. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które pokazują się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Września, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Września najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Września. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Wrześni? Aby dokładnie to obliczyć, warto wziąć pod uwagę trzy czynniki – frazy kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań wybieramy więcej fraz, żeby dobrać te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największy potencjał szybszego zysku dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu wartościowych contentu. Stworzymy dla Ciebie też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania stworzonych reklam regionalnie np. wyłącznie Wrześni i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Września), z pewnością możemy liczyć na zyski z kampanii.