Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Piastów

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Piastów

Pozycjonowanie
Piastów

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jak bardzo jest rozwinięta konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Jest to uzależnione od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Piastowie

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Piastów”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Piastowa, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Piastowa w kategorii fraz kluczowych związanych z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojej firmie.

Gdy konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że to inni będą oglądać Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Piastów to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Piastów
pozycjonowanie stron Piastów

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, ale taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Piastów. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Piastów
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy wszelkie nowości w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Piastowie
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Piastowie
Uwaga!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Piastów
Kogo pozycjonujemy w Piastowie?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Piastów

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Piastów
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Piastowie - postaw na marketing w sieci!

Masz dylemat, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki skutecznemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Przewagą kampanii SEM jest idealne dostosowanie budżetu do potrzeb marketingowych firmy. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które pokazują się zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Piastów, jest związane z narastającymi kosztami i większym nakładem czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozważnie. Mamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Piastów najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w wynikach organicznych, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Piastów. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Piastowie? Do tego, by to sprawdzić, warto wziąć pod uwagę trzy czynniki – słowa kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dopasować te, które będą najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Założymy dla Ciebie również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu wyświetlania stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Piastowa i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Piastów), z pewnością uzyskamy zyski z kampanii.