Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Kłodzko

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Kłodzko

Pozycjonowanie
Kłodzko

Jaki budżet

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Kłodzku

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiane są drogą mailową, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Kłodzko”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Kłodzka, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Kłodzka na słowa kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też będziemy mogli pomóc Twojemu biznesowi.

Jeśli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest idealny czas, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Kłodzko to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Kłodzko
pozycjonowanie stron Kłodzko

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Kłodzko. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Kłodzko
Jak pracujemy?

Śledzimy wszelkie nowości w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające techniki jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Kłodzku
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Kłodzku
Ważne!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Kłodzko
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Kłodzko

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Kłodzko
Tworzenie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Kłodzku - postaw na marketing online!

Masz dylemat, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które znajdują się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Kłodzko, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale co najważniejsze należy to robić z głową. Dzięki wypracowanym przez lata standardom, możemy zdecydowanie polepszyć pozycje Klientów, którzy nas wybrali, co powoduje wysokie sukcesy finansowe. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Kłodzko najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Kłodzko. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Kłodzku? Jest to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dobrać te, które będą najefektywniejsze i takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie wartościowych treści. Założymy dla Ciebie również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się reklam regionalnie np. wykluczenie Kłodzka i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Kłodzko), na pewno zdobędziemy zyski z kampanii.