Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Chorzów

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Chorzów

Pozycjonowanie
Chorzów

Jaki budżet

Budżet jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Wszystko zależy od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Chorzowie

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiane są przez e-mail oraz telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2

Pozycjonowanie lokalne

 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Chorzów”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Chorzowa, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Chorzowa w kategorii fraz kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy także Twojej firmie.

Jeśli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Napisz do nas, a zobaczysz, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! To jest idealny czas, byś w końcu został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Chorzów to strzał w 10!

pozycjonowanie stron internetowych Chorzów
pozycjonowanie stron Chorzów

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Chorzów. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron Chorzów
Jak wygląda nasza praca?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Chorzowie
Przejrzysta umowa

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie Chorzów
Uwaga!
Podczas współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencji.
pozycjonowanie Chorzów

Kto może skorzystać z naszych usług?

Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie stron internetowych Chorzów

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Chorzów
Tworzenie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie stron w Chorzowie- postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dostosowanie budżetu do potrzeb promocyjnych. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które pokazują się zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Chorzów, wiąże się z rosnącymi kosztami i większą ilością czasu, ale co najważniejsze należy to robić z głową. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, jesteśmy w stanie zdecydowanie poprawić pozycje Klientów, którzy nas wybrali, co powoduje zdecydowane sukcesy finansowe. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Chorzów najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Chorzów. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch na stronie wzrasta – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Chorzowie? Jest to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dopasować te, które staną się najefektywniejsze i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Ciebie. 

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie dobrej jakości contentu. Stworzymy dla Twojej firmy również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania reklam regionalnie np. wyłącznie Chorzowa i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Chorzów), z pewnością osiągniemy zyski z kampanii.