Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Międzyrzecz

Szukasz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu online w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Międzyrzecz

Pozycjonowanie
Międzyrzecz

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Międzyrzeczu

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy drogą mailową oraz telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Międzyrzecz”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Międzyrzecza, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Międzyrzecza na słowa powiązane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojej firmie.

Jeśli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że to konkurencja będzie oglądać Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś wreszcie został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Międzyrzecz to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Międzyrzecz
pozycjonowanie stron Międzyrzecz

Fachowcy od SEO do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Międzyrzecz. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Międzyrzecz
Na co możesz liczyć?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w SEO i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Międzyrzeczu
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Międzyrzeczu
Uwaga!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Międzyrzecz
Kogo pozycjonujemy w Międzyrzeczu?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Międzyrzecz

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Międzyrzecz
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Międzyrzeczu - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak pokazać się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Międzyrzecza i okolic

Przewagą kampanii SEM jest idealne dostosowanie budżetu do aktualnych potrzeb reklamowych. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które wyświetlają się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Międzyrzecz, jest związane z rosnącymi kosztami i większym nakładem czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozważnie. Mamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Międzyrzecz to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Międzyrzecz. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Międzyrzeczu? Aby dokładnie to zweryfikować, należy wziąć pod uwagę 3 warunkowe – frazy kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dopasować te, które staną się najbardziej efektywne oraz takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich treści. Stworzymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Międzyrzecza i sprawniejszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google nad stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Międzyrzecz), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.