Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Trzebinia

Potrzebujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Trzebinia

Pozycjonowanie
Trzebinia

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Trzebinii

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy drogą mailową oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Trzebinia”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Trzebinii, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Trzebinii na słowa związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Tobie.

Jeśli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że to inni będą oglądać Twoje plecy! To jest idealny czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Trzebinia to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Trzebinia
pozycjonowanie stron Trzebinia

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, ale taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Trzebinia. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Trzebinia
W jakim systemie pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o minimum jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Trzebinii
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Trzebinii
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Trzebinia
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Trzebinia

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Trzebinia
Tworzenie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Trzebinii - postaw na marketing w sieci!

Masz dylemat, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które są na górze wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Nie ważne, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki trafnemu doborowi fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Trzebinii i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania często wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które wyświetlają się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Trzebinia, jest powiązane z coraz większymi kosztami i przeznaczaniem na nie czasu, ale przede wszystkim należy to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pozwalają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Trzebinia to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Na początku docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Trzebinia. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Trzebinii? Do tego, by to obliczyć, należy wziąć pod uwagę 3 zmienne – słowa kluczowe, strony od konkurencji oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań wybieramy więcej fraz, żeby dopasować te, które będą najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największy potencjał szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu wartościowych contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się reklam regionalnie np. wykluczenie Trzebinii i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Trzebinia), na pewno możemy liczyć na zwrot z kampanii.