Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Ustka

Szukasz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Ustka

Pozycjonowanie
Ustka

Jakie są koszty

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Kiedy efekty?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Ustce

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są drogą mailową, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury sklepu
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Ustka”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Ustki, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Ustki na słowa związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Tobie.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest odpowiedni czas, byś wreszcie został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Ustka to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Ustka
pozycjonowanie stron Ustka

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, jednak taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Ustka. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Ustka
W jakim systemie pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Ustce
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Ustce
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Ustka
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Ustka

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Ustka
Projektowanie stron www i nie tylko!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Ustce - postaw na marketing w sieci!

Zastanawiasz się, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które są na górze wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki trafnemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Dzięki kampanii SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które wyświetlają się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Ustka, wiąże się z rosnącymi kosztami i większym nakładem czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić z głową. Posiadamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja , której specjalność to pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron Ustka najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Ustka. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za pozycjonowanie w Ustce? Będzie to zależne od kilku zmiennych – słowa kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dobrać te, które staną się najefektywniejsze i takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w SERPach dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Założymy dla Ciebie też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania reklam regionalnie np. wyłącznie Ustki i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Ustka), na pewno osiągniemy zyski z kampanii.