Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Brzeg

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Brzeg

Pozycjonowanie
Brzeg

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Brzegu

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i szybkość działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od zera
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Brzeg”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Brzegu, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Brzegu w kategorii fraz kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy Twojemu biznesowi.

Gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś w końcu został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Brzeg to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Brzeg
pozycjonowanie stron Brzeg

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Brzeg. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Brzeg
W jakim systemie pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające techniki jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Brzegu
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Brzegu
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Brzeg
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Brzeg

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Brzeg
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Brzegu - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy zdecydować się na promocję swojej firmy w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na górze wyników wyszukiwania, są częściej odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Brzegu i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które są zaraz pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Brzeg, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Mamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Brzeg najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Brzeg. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch się zwiększa – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Brzegu? Do tego, by to sprawdzić, musimy wziąć pod uwagę trzy zmienne – słowa kluczowe, to jak prezentuje się konkurencja i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, żeby dobrać te, które będą najefektywniejsze oraz takie, które mają największy potencjał większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach przez dopasowanie wartościowych treści. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie wyniku ,jeżeli chodzi o konwersje. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości określenia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Brzegu i sprawniejszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na odpowiednie słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Brzeg), na pewno możemy liczyć na zyski z kampanii.