Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Ostrołęka

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Ostrołęka

Pozycjonowanie
Ostrołęka

Jaki budżet

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Ostrołęce

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są przez e-mail, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i szybkość działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • stworzenie wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Ostrołęka”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Ostrołęki, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Ostrołęki w kategorii słów kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy Tobie.

Jeżeli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś w końcu został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Ostrołęka to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Ostrołęka
pozycjonowanie stron Ostrołęka

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Ostrołęka. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Ostrołęka
W jakim systemie pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Ostrołęce
Przejrzyste warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, zazwyczaj zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Ostrołęce
Uwaga!

W trakcie współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Ostrołęka
Kto powinien skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Ostrołęka

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: pozyskanie linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Ostrołęka
Tworzenie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Ostrołęce - postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w danym regionie. Przez odpowiedni dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Ostrołęki i okolic

W SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania są czasochłonne, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy bez czekania zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które wyświetlają się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Ostrołęka, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale przede wszystkim trzeba to robić rozważnie. Mamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają osiągnąć sukces naszym Klientom. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Ostrołęka najlepiej działa w parze z Google Ads! Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Ostrołęka. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch na stronie wzrasta – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Ostrołęce? Będzie to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, strony konkurencyjne oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dobrać te, które będą najefektywniejsze i takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w SERPach przez dopasowanie wartościowych treści. Stworzymy dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji określenia zasięgu pokazywania się reklam regionalnie np. wykluczenie Ostrołęki i sprawniejszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Ostrołęka), na pewno zdobędziemy zyski z kampanii.