Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Kłodzko

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Kłodzku to nie tylko specjaliści, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wynieść Twój biznes na wyższy poziom!

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Zaczynając od przygotowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Kłodzko

Agencja marketingowa
Kłodzko

Na co możesz liczyć?

Możemy pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Standardowo przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Kłodzko to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Kłodzku – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Kłodzko

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Kłodzko jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Kłodzka przy współpracy z nami?

agencja marketingowa Kłodzko

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa z Kłodzka

łatwy kontakt

marketingowa agencja Kłodzko

skuteczność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja firma zasługuje na coś lepszego niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać M16.pl w Kłodzku?

Kreatywność bez granic

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które wyniosą Twoją markę na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy strategie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing ciągle się zmienia, a my jesteśmy elastyczni. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojej firmy. Łączymy siły online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Kłodzka, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność pozwala na dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” najtańszych usług, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, bezproblemowym kontakcie, gwarancji, że freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Kłodzko ma zagwarantować Ci sukces, zdominowanie konkurencji i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Kłodzko
agencja marketingowa Kłodzko

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy potęgę Google, ale także znamy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Kłodzko i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampani.

agencja marketingowa Kłodzko

Agencja marketingowa Kłodzko

Nasz zespół to nie tylko eksperci, to również osoby, które mają kreatywne pomysły, są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami