Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Lębork

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też wiedział jak przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Lęborku to nie tylko grupa specjalistów, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wyprowadzić Twój biznes na sam szczyt! Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem swoich Klientów.

U nas znajdziesz wszystko to, co związane z reklamą i marketingiem internetowym. Zaczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony www na kampanii marketingowej przez SEO i prowadzenia konta na mediach społecznościowych oraz na wsparciu technicznym kończąc.

agencja reklamowa Lębork

Agencja marketingowa
Lębork

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę www, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Social Media i kampanie płatne, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile kosztują działania marketingowe?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować natychmiast po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Lębork jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja. Sprawimy, że Twoje Social Media odżyją i przyciągną potencjalnych Klientów. Nasze działania marketingowe mają doprowadzić do dwóch rzeczy – Twojego większego zysku i nowych Klientów.

tworzenie stron internetowych

strony internetowe

budowa sklepów internetowych

sklepy internetowe

optymalizacja strony internetowej

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design agencji reklamowej

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

wsparcie na ich stronach internetowych

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe dla kampanii reklamowych

fotografia produktowa

materiały reklamowe do celów biznesowych

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing na stronach internetowych

Content Marketing

projekty graficzne w mediach społecznościowych

Projektowanie graficzne

kompleksowe usługi i kampanie reklamowe

Niestandardowe kampanie marketingowe? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Lęborku – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie reklamowe są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Lębork

Jesteśmy 12-osobowym zespołem specjalizującym się w marketingu internetowym gotowym do działania. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi i rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa kont na mediach społecznościowych, jak i copywriting, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Razem stworzymy dla Twojej firmy strategię marketingową dopasowana do grupy docelowej. Tutaj wszystkie kampanie reklamowe są na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Lęborka współpracując z nami?

dobra agencja marketingowa Lębork

kompleksowość działań reklamowych

kompleksowa agencja marketingowa

łatwy kontakt

agencja marketingu internetowego

efektywność realizowanych działań

Agencja Interaktywna M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś lepszego niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje potencjalnych klientów i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego warto wybrać M16.pl w Lęborku?

Nieposkromiona kreatywność

Nie boimy się wyzwań – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczną strategię marketingową, która wyróżni Twoją markę. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych kampanii.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko strategii marketingowej. Dostarczamy kampanie reklamowe oraz widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać. 

2

Elastyczność i dostępność agencji marketingowej

Marketing to ciągłe zmiany, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Szybko reagujemy na zmiany, dostosowując strategie marketingowe do bieżących potrzeb rynku i wymagań Twojej firmy. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Lęborka, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony internetowe nieprzynoszące żadnych korzyści jest bardzo łatwo, podobnie jak zebrać parę osób do pracy zdalnej i rozdzielić im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli szukasz budżetowych rozwiązań, zgłoś się po kampanie reklamowe do freelancera lub „agencji marketingowej” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na efektach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, zostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Lębork ma zapewnić Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody zwiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

kamapnie reklamowe w m16
pozycjonowanie sklepu internetowego

Twój Partner w biznesie

Nie wszystkie agencje marketingowe mogą się tym pochwalić. Nie tylko rozumiemy politykę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe możliwości reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Lębork i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do docelowej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja reklamowa - social media

Agencja marketingowa Lębork

Nasza agencja marketingowa to nie tylko specjaliści, to także osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie na wysokim poziomie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO przez pomoc w content marketingu po kreatywne kampanie online – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z naszą agencją już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji! Grupa składający się z ludzi chcących rozwijać Twój biznes i realizować strategie marketingowe będzie do Twojej dyspozycji! Pozyskiwanie nowych Klientów pozostaw nam!

Skontaktuj się z nami