Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Lębork

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie sklepu internetowego zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów serwisów dla firm z całego kraju, a nawet z Europy.

Pora na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Lębork

Sklepy internetowe
Lębork

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby produktów. Raczej cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Lęborku

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących do 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Integracja z pomocą tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, metod płatności lub też form wysyłki.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia prostą edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Lębork

Sklep online dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Budowanie sklepu online to proces złożony. Oryginalny sklep www wymaga kooperacji. Wykonanie projektu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz zaproponowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie sklepu internetowego oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy internetowe umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Lębork

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Lęborku Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość odświeżenie albo tworzenie serwisów www, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach organicznych. Pokaż się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Sprawdź, jakie to banalnie proste z funkcjonalnym serwisem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na błyskawicznych efektach? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Lęborku

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Lębork

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Lębork

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Lębork

wygoda Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Lęborka i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu www to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Lębork, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od zasięgu i sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Lębork” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Lębork

Tworzymy intuicyjne witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować też możliwość wykupienia planu supportowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami