Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Końskie

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też potrafił przekształcić Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Końskich to nie tylko profesjonaliści, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wyprowadzić Twój biznes na sam szczyt!

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Zaczynając od zaprojektowania logo i stworzenia strony internetowej na kampanii marketingowej oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Końskie

Agencja marketingowa
Końskie

Na co możesz liczyć?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Końskie wymaga więcej czasu, jednak standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Końskich – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Końskie

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotowy do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i content marketing, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Końskie jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej cenią sobie Klienci z Końskich współpracując z nami?

agencja marketingowa Końskie

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Końskich

bezproblemowy kontakt

marketingowa agencja Końskie

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja firma zasługuje na coś lepszego niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego warto wybrać naszą Agencję Marketingową w Końskich?

Nieposkromiona kreatywność

Nie boimy się wyzwań – nasza kreatywność to paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjne strategie, które wyróżnią Twoją markę.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci chętnie będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Świat marketingu ciągle się rozwija, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojej firmy. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś w Końskich czy na drugim końcu Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na efektach, dobrym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, zostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Końskie ma pomóc Ci odnieść sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak tego dokonać.

agencja marketingowa Końskie
agencja marketingowa Końskie

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy potęgę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe horyzonty reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Końskie i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorczej, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja marketingowa Końskie

Agencja marketingowa Końskie

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i tworzymy strategie, które pozostawiają wyzwanie rynkowym standardom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była rozpoznawalna zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc zdobywać szczyty! Zgłoś się do nas już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami