Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Końskie

Szukasz firmy z Końskich, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona www to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Końskie

Strony internetowe
Końskie

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Końskich i okolic. Zapraszamy do współpracy — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Końskich

Tworzenie stron internetowych Końskie to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy zaprojektować responsywną stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, a także napisania treści.

Projektowanie stron Końskie

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu stron internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i dopytywać o szczegółowe informacje. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (czy też sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt stworzenia strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Strony www to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy skuteczne strony internetowe Końskie, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Końskie

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Końskie tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Końskie dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Końskie

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest wiele, stąd już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna tworzymy strony, które są proste w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną świetnie dopasowaną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami