Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Ozimek

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Ozimku to nie tylko grupa profesjonalistów, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wynieść Twój biznes na wyższy poziom!

Wszystko, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Rozpoczynając od przygotowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Ozimek

Agencja marketingowa
Ozimek

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Ozimek jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Ozimku – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Ozimek

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotów do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe i skuteczne rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Ozimek jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Ozimka przy współpracy z nami?

agencja marketingowa Ozimek

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Ozimka

szybki kontakt

marketingowa agencja Ozimek

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja marka zasługuje na coś lepszego niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci zabłysnąć na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego warto wybrać naszą Agencję Marketingową w Ozimku?

Kreatywność bez granic

Nie boimy się wyzwań – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjne strategie, które wyróżnią Twoją markę.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy kampanie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing ciągle się rozwija, a my jesteśmy elastyczni. Szybko reagujemy na zmiany, dostosowując działania marketingowe do aktualnych potrzeb rynku i wymagań Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś w Ozimku czy na drugim końcu Polski, nasza elastyczność pozwala na dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych efektów jest bardzo łatwo, podobnie jak zebrać kilka osób do pracy zdalnej i rozdzielić im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na efektach, dobrym kontakcie, pewności, że freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Ozimek ma pomóc Ci odnieść sukces, wyprzedzanie konkurencji i dochody zwiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Ozimek
agencja marketingowa Ozimek

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy potęgę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe horyzonty reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Ozimek i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorczej, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja marketingowa Ozimek

Agencja marketingowa Ozimek

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i tworzymy strategie, które postawią wyzwanie standardom rynkowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka istniała zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Zgłoś się do nas już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami