Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Szczecin

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też potrafił przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Szczecinie to nie tylko specjaliści, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy doprowadzić Twój biznes na sam szczyt!

U nas znajdziesz wszystko to, co związane z reklamą i marketingiem internetowym. Zaczynając od przygotowania logo i stworzenia strony internetowej na kampanii reklamowej oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Szczecin

Agencja marketingowa
Szczecin

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Standardowo przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć natychmiast po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Szczecin to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Szczecinie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Szczecin

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotów do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe i skuteczne rozwiązania marketingowe. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Szczecin jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Szczecina współpracując z nami?

agencja marketingowa Szczecin

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa z Szczecina

bezproblemowy kontakt

marketingowa agencja Szczecin

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś lepszego niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego wybrać naszą Agencję Marketingową w Szczecinie?

Nieograniczona kreatywność

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjne strategie, które wyróżnią Twoją markę.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing to ciągłe zmiany, a my jesteśmy elastyczni. Szybko reagujemy na nowości, dostosowując rozwiązania marketingowe do bieżących potrzeb rynku i wymagań Twojego biznesu. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Szczecina, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać najdziwniejszym wymaganiom naszych Klientów. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony internetowe nieprzynoszące żadnych efektów jest bardzo łatwo, podobnie jak zebrać grupkę osób do pracy zdalnej i rozdysponowywać im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” budżetowych rozwiązań, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, dobrym kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni ścieżki kariery, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Szczecin ma pomóc Ci odnieść sukces, wyprzedzanie konkurencji i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Szczecin
agencja marketingowa Szczecin

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy politykę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe możliwości reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Szczecin i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja marketingowa Szczecin

Agencja marketingowa Szczecin

Nasz zespół to nie tylko eksperci, to także osoby, które mają kreatywne pomysły, są gotowe wykraczać poza utarte szlaki i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes był obecny online i offline. Bez względu na to, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami