Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Łaziska Górne

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie sklepu online zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Od wielu lat świadczymy wsparcie w zakresie pozycjonowania Klientów z Łazisk Górnych. Nasza firma znajduje się na Śląsku, więc serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Łaziska Górne

Sklepy internetowe
Łaziska Górne

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów internetowych w Łaziskach Górnych

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Konfiguracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do konkretnych funkcji, metod płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To intuicyjny system, który umożliwia łatwą edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktów.

sklepy internetowe Łaziska Górne

Sklep internetowy dopasowany do Twoich wymagań

Tworzenie sklepu online to proces złożony. Responsywny sklep internetowy wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji i wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu www oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy www umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Łaziska Górne

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Łaziskach Górnych konkurencyjna firma z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy www opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb wybranej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Sprawdź, jakie to proste z funkcjonalnym portalem sprzedażowym!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Łaziska Górne

dotarcie do nowego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia widoczność Twojego sklepu www.

sklepy internetowe Łaziska Górne

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy internetowe Łaziska Górne

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

sklepy internetowe Łaziska Górne

komfort Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Łazisk Górnych i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.

To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu www to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Łaziska Górne, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania oraz sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Łaziska Górne” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google. 

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Łaziska Górne

Tworzymy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy także możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami