Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Łaziska Górne

Planujesz nawiązać współpracę z firmą z Łazisk Górnych, która tworzy serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Profesjonalna strona internetowa to najlepszy sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Łaziska Górne

Strony internetowe
Łaziska Górne

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na zwiększenie przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Łazisk Górnych i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Łazisk Górnych

Projektowanie stron www Łaziska Górne to twórcza praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy stworzyć innowacyjną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, a także napisania treści.

Projektowanie stron Łaziska Górne

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu stron internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz profesjonalnej strony www?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy skuteczne strony internetowe Łaziska Górne, które znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Łaziska Górne

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć funkcjonalną stronę internetową? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Łaziska Górne tworzymy także intuicyjne sklepy internetowe Łaziska Górne dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Łaziska Górne

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest bardzo dużo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja interaktywna tworzymy strony, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną świetnie dobraną do ich wymagań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami