Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Chorzów

Chcesz rozpocząć współpracę z firmą z Chorzowa, która tworzy strony internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz zespół do zadań specjalnych! Profesjonalna strona internetowa to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Chorzów

Strony internetowe
Chorzów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Chorzowa i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Chorzowa

Projektowanie stron internetowych Chorzów to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy stworzyć przyciągającą uwagę stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Chorzów

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Serwisy www to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy strony internetowe Chorzów, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Chorzów

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć oryginalną stronę internetową? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Chorzów tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Chorzów dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Chorzów

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny internetowej i utrzymanie strony na serwerze też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na wypozycjonowanie strony www jest wiele, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja reklamowa budujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów stroną doskonale dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami